Birçok GENÇ BEYiN okuyucusu gibi siz de hayatınızı
GENÇ BEYiN’i TANIMADAN ÖNCE ve TANIDIKTAN SONRA
diye ikiye ayıracaksınız!

Abdülkadir Akgündüz yönetiminde yayınlanan ve “Yılın dergisi” seçilen Genç bütün gazete bayilerinde, büyük marketlerde, seçkin kitapçılarda! Şaşıracaksınız!

Hemen size en yakın gazete bayiine gidin, HAZiNE değerindeki derginizi tükenmeden alın! Genç Beyin’in bir sayısını bile kaçırmak istemeyeceksiniz! Büyük ilgi görüp tekrar basılan eski sayılara bir telefonla ulaşın!
0 212 533 97 00


Genç Beyin dergisi

Türkiye’nin en çok okunan ve satılan kişisel gelişim dergisi Genç Beyin, Nisan 2002’de yayın hayatına başladı. Genç Beyin dergisinin sahibi ve yazı işleri müdürü Abdülkadir AKGÜNDÜZ, derginin basına tanıtıldığı toplantıda şunları söyledi:

“Texas Üniversitesi profesörlerinden Dr. Robert W. Seney, 1994 yılında Türkiye’de çeşitli testler yaptı. Buna göre ülkemizde 1.5 milyon çok üstün zekâlı ve dâhî potansiyelli (150-160 IQ) insan var. Bu rakam nüfusun %2.5’ine karşılık geliyor. Sayılar şöyle veya böyle değişebilir. Fakat değişmeyen tek şey var ki, o da dâhî veya dehâ potansiyelli insanlarımızın keşfedilip gereğince değerlendirilemediğidir.
Şunu unutmamak zorundayız: Hazineler keşfedilip kullanılmadığı takdirde ya zayi olup gider ya da başkalarının eline geçer. İşte Genç Beyin bunun için çıktı. Kendinizi küçümsemeyin, belki siz de bir dehâsınız! Belki oğlunuz, kızınız, yeğeniniz, torununuz, akrabanız, kardeşiniz, arkadaşınız çok üstün zekâlı bir dâhîdir. Sizin ve onların tek şeye ihtiyacınız var: Keşfedilip eğitilmeye... Sonra da milletin ve bütün insanlığın hizmetine sunulmaya...
Üzerinde yaklaşık 7 yıldır çalıştığımız bu dergi projesiyle kendinizi ve hayatı yeniden keşfedeceksiniz!”

Binlerce derginin yayınlandığı, 145 bin kitabın satışta olduğu, internet bilgi selinin genellikle ekonomi ve eğlence için kullanıldığı bir Türkiye’de Genç Beyin dergisinin her ay kişisel gelişim dünyasından süzdüğü en “ilginç, orijinal, faydalı” birikimi sunduğunu belirten Akgündüz, “Genç Beyin, sayfalarına göz gezdirilip atılan bir dergi asla olmayacak; bu ‘hazine dergi’nin bir sayısı bile kendinizi ve hayatı keşfetmenize yetecek; Genç Beyin dergisinin bütün sayıları kütüphanenizde tam bir başarı sermayesi olarak yer alacaktır. Bu dergideki birikime ulaşan insanda farkedilir değişim ve gelişimler yaşanacak; o kişi yeteneklerini keşfedecek, üstün başarılara imza atabilmek için girişimciliğe yönelecek, beyninin %7’sinden fazlasını kullanacağı için başarıdan başarıya koşacaktır” diye konuştu.

Genç Beyin dergisinde sadece teorik bilgilerin yer almadığını; o alanda isim yapmış meşhur kişilerin tecrübeleri, başarı sırları, tavsiye ve uyarılarına da yer verildiğini; böylelikle kişinin hedefe ulaşmasının kolaylaştırıldığını anlatan Akgündüz, Genç Beyin dergisinin muhteva sınırlarını şöyle çizdi:
Başarı, zekâ, dehâ, yönetim, iş dünyası, profesyonellik, işletmecilik, liderlik, patronluk, eğitim, bilim ve kültür gibi kişisel gelişimin her alanındaki en “ilginç, orijinal, faydalı” yazı, haber, buluş, röportaj, tavsiye, olay, söz, yenilik, zekâ testleri, karakter testleri, beyin jimnastiği, bilgisayar ve internet dünyasındaki son gelişmeler, samimî itiraflar, dâhiyâne fikirler, NLP, duygusal zekâ, başarma zekâsı, kelime ve kavram hazinesini artırmanın yolları, anne karnındaki çocuğun zekâ gelişimi, mutlaka gezilmesi gereken internet sitelerinin tanıtımları, ekonomik krizleri kâra dönüştürme yöntemleri, zor şartlarda kendini keşfedip geliştirme yolları, beyin fırtınası, şiir ve yazı kritiklerinin yer aldığı kültür-sanat sayfaları...

Abdülkadir Akgündüz, okuyucu profilini şöyle çizdi: “Büyük çoğunluğu kendisini ve hayatı keşfedip üstün başarılara imza atmak isteyenler (öğrencilerden öğretmenlere, çalışanlardan patronlara, çocuklardan ev hanımlarına), evinde ve işyerinde bilgisayar kullananlar, internette sörf yapanlar, yeniliğe ve değişime ilgi duyanlar...”

Gerçek bir “BAŞARI SERMAYESİ” özelliğini taşıyan Genç Beyin dergisinin 3 binle başlayan kişisel gelişim yolculuğu 100 binlere doğru hızla yol almaktadır. Gazete bayilerinde, büyük marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve seçkin kitapçılarda “en çok satılan dergi” Genç Beyin; kişisel gelişim dünyasından süzülmüş, Doğu’nun ve Batı’nın “ilginç, orijinal, faydalı” bilgilerini en öz halde sunmaya devam edecek.
Genç Beyin bu başarıyı promosyonsuz olarak elde etti. “80 milyon Türkiye’de 8 milyon Genç Beyin” hedefine doğru hızla ilerleyen Genç Beyin’in Rusça ve İngilizce basılmasıyla ilgili çalışmalar sürüyor.

Genç Beyin dergisi piyasadaki yüzlerce dergiden biri asla değil. Günümüz insanına en ideal, dolu dolu, yüzlerce ve belki binlerce kitap değerindeki birikimi sunabilme azmiyle ve kararlılığıyla bu faaliyet başlatıldı. Vasıflı bir insan belki piyasada satışta olan 145 bin kitabı okuyamaz ama Genç Beyin dergisiyle en önemli bilgi ve birikim eksiklerini telâfi edebilir. Hedef, günümüzün yoğun, okumaya vakit ayıramayan insanına kişisel ve kurumsal gelişim, başarı ve mutluluk alanında son derece ilgi çekici, merak uyandırıcı, farklı ve faydalı bilgiler sunabilmektir.

Hayatta atacağınız en hayatî adımlardan biri de Genç Beyin dergisiyle tanışmak olabilir... Her sayısı hazine değerindeki bu müthiş dergiyi bütün gazete bayilerinde, süpermarketlerde, alışveriş merkezlerinde ve seçkin kitapçılarda bulabilirsiniz!

Türkiye’nin en çok satılan ve okunan ilk kişisel gelişim dergisi GENÇ BEYİN’i size en yakın gazete bayiinden veya seçkin kitapçılardan temin edebilirsiniz!

Sadece bir sayısı bile kendinizi ve hayatı keşfetmenize yetecek olan ve bir sayısını bile kaçırmak istemeyeceğiniz bu müthiş “hazine dergi”yle mutlaka tanışın!

Hemen arayın: 0 212 533 97 00

İşte böyle bir dergi okuyorsunuz!

• “77 milyon Türkiye’de 7.7 milyon Genç Beyin” hedefine doğru hızla ilerleyen...
• Her ay tiraj alan ve yeni okuyucuları bünyesine katan...
• Gazete bayilerinin “en çok sorulan ve aranan dergi” diye niteledikleri...
• Eski sayıları tekrar tekrar basılan...
• Birçok internet sitesinde özellikle gençler ve genç beyinler tarafından “en çok okunan dergi” oranlamasında başka dergilere ciddî fark atan...
• Üst düzey kamu ve özel yönetim kademesindekilerce sıkı sıkıya takip edilip sorulan...
• Üniversite hocaları, öğrenciler, patronlar, çalışanlar tarafından toplu halde satın alınıp ilgili çevreye dağıtılan veya satılan...
• Birçok yazara, şaire, araştırmacıya ilham veren...
• Muhtevası özel televizyonlarca en çok malzeme yapılan (Genç Beyin adı belirtilmesi şarttır!)...
• Ev ve işyerlerinden bütün ahalinin bir an önce okuyabilmek için birbirleriyle yarıştıkları...
• Eşe, dosta, arkadaşa en fazla hediye edilen...
• Evlilik problemlerine kesin çözüm getiren, aileleri cennete çeviren...
• İşletmelere verimlilik getiren, çalışanların performanslarını yükselten...
• En çok satılan ve okunan bir dergi okuyorsunuz!
İyi okumalar!

Şayet Genç Beyin okuyorsanız...
Belki en yakınınızdakiler böyle seçkin bir dergiyle, Genç Beyin’le tanışmayı bekliyorlardır. Her sayısını yoğun bir odaklanmayla ve geceli gündüzlü gayretle 40-50 günde hazırladığımız bu hazine dergiden sadece kendiniz değil, çevrenizdekiler de faydalanmalı... Okuma yazması olan herhangi birisinin eline Genç Beyin verin, gerisine karışmayın! Upuzun konuşmalara, uyarılara, tavsiyelere ihtiyaç kalmaksızın dergimizin herhangi bir sayısı gerekli AKIL VE KALP OPERASYONUNU başarıyla gerçekleştirecektir. Türkiye genelindeki bütün gazete bayilerinde ve büyük marketlerde Genç Beyin artık eskisinden daha fazla miktarda var. Başarıyı mutlulukla beraber yakalamış insanlardan meydana gelen bir toplum arzuluyorsanız, her ay en az 15 genç beyini Genç Beyin’le tanıştırın!

Her Genç Beyin okuyucusunun:
1- Her ay çevresindeki en az onbeş kişiye...
2- Bulunduğu yerdeki eğitim kurumlarına ve eğitimcilere...
3- Küçük ve büyük ölçekli girişimcilere, işletmecilere, yöneticilere, işadamlarına...
4- Yazılı, sesli, görüntülü medya kuruluşlarına...
5- Kişisel gelişim ve başarıyı önemseyen, kendisini ve hayatı keşfetmek isteyen herkese Genç Beyin’i tanıtma gayret ve zahmetinde bulunmasını...

ÖNEMLE BEKLİYORUZ!

Unutmayın!

Hayat boyu hatırlanmak istiyorsanız, sevdiklerinize ve sevmediklerinize Genç Beyin hediye edin!

Genç Beyin bütün GAZETE BAYİLERİNDE!