Genç Beyin okuru olarak NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Hangi başarılara imza atabilirsiniz?

Diyelim ki; mütevazı, kendi halinde, Türkiye’nin veya dünyanın filânca köşesinde bir Genç Beyin okurusunuz. Sadece her ay dergimizi gazete bayiinden, temsilcilerimizden veya abonelik yoluyla alıp okumakla yetinmemeli; birşeyler yapmalı; harekete geçmelisiniz. Çünkü siz, Genç Beyin okuru olan bir “genç beyin”siniz. Size öyle oturup kalmak yakışmaz! Yurtiçinde ve dışında örnekleri hızla artan Genç Beyin okurlarının büyük bir şevkle hayata geçirdikleri faaliyetleri sıralamak istiyoruz. Bu hareketlilik sizi de manen ve maddeten ihya edecektir inşallah... Unutmayın: Harekette bereket vardır. İşte bulunduğunuz yerde yapabilecekleriniz:

1) İş dünyasına yönelik seminer düzenlemek. İş dünyasına yönelik “odaklı seminer”lerimiz 11 konuda toplanıyor: 1. Başarılı satış, yüksek ciro. 2. Müşteriyi ikna ve memnun etmek. 3. Maliyeti düşürmek, kâr marjını artırmak. 4. Çalışanlardan yüksek verim almak. 5. Rekabet gücünü artırma teknikleri. 6. Yeni ürün geliştirmek. 7. Sonuç veren AR-Ge’de yeni teknikler. 8. Etkili satış teknikleri. 9. Lider yönetici nasıl olunur? 10. Pazar oluşturmada yeni yöntemler 11. Uygun elemanı bulmak ve elde tutmak. 12. Zaman yönetimi. 13. Yüksek motivasyon ve etkili iletişim (Daha farklı konular için arayın: 0 212 533 97 00). Tecrübeler gösteriyor ki, bu eğitimlerimiz her bakımdan ciddî ve somut sonuçlara yol açıyor; insanların ve şirketlerin hayatında MİLAT oluyor.

2) İdealist gençlere, kendi işini kurmak isteyenlere, girişimci adaylarına yönelik seminer düzenlemek. “Kendi işini kurma sanatı” başlıklı seminerimiz girişimciliği düşünen herkesi tutuşturmaktadır.

3) Halka yönelik seminer düzenlemek. Şimdiye kadar 200’den fazla tekrarlanan ve on binlerce genci, genç beyini harekete geçiren “Baskın yeteneği bulma yolu (İçinizdeki DEH’yı keşfedin!)” başlıklı seminerimizi bulunduğunuz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca isterseniz şimdiye kadar düzenlenen toplam 100 farklı seminer konusundan birini de seçebilirsiniz. Bunun için 0 212 533 97 00’ı arayın, faks numaranızı veya mail’inizi bırakın, ilgili A4’ü size ulaştıralım.

4) Eğitim kurumlarına, eğitimcilere, öğretmenlere, öğrencilere, velilere yönelik seminer düzenlemek. “İdeal eğitimci nasıl olunur?” başlıklı seminerimiz öğretmenlere ve okul yöneticilerine, “Çocuğunuzun başarısı sizin elinizde!” başlıklı seminerimiz velilere yöneliktir. Yüksek motivasyonlu öğretmen, öğrenci, veli için bu eğitimler tam bir fırsattır.

5) Bulunduğunuz yerdeki üniversiteye hazırlık dershaneleriyle görüşerek ÖSS adaylarına yönelik, ortalama 25-30 net fazla yapmaya vesile olduğu tecrübe edilen “ÖSS’yi kazandıran formüller ve test çözme teknikleri” konulu özel seminer düzenleyebilirsiniz. Unutmayın: Eğitime akıllılar değil, daha akıllılar önem verirler. Düzenleyeceğiniz seminerlerde, salon çıkışına yakın yerde açacağınız sergide, özel indirimle verdiğimiz dergilerimizi ve çok satan kitaplarımızı satarak ciddî bir verimlilik elde edebilirsiniz. Sözkonusu imza programları uzun kuyruklar oluşturmakta, fevkalâde verimli geçmektedir.

6) Bulunduğunuz ülkede, bölgede, ilde, ilçede “Genç Beyin temsilcisi” olabilirsiniz. Şirketlere, eğitim kurumlarına, kitap-kırtasiyelere her ay toplu halde Genç Beyin satabilirsiniz. 50 adetle başlayan faaliyetiniz kısa sürede artacaktır. Dergimizin son sayısı, takım halinde bütün eski sayılar ve kitaplarımız özel indirimle size aylık 3-5 bin YTL arasında bir ciro sağlayabilir.

7) Üniversite yönetimiyle görüşerek fakültelerin uygun yerlerinde “Genç Beyin standı” açabilir veya fakülte salonunda seminer düzenleyebilirsiniz (İstanbul’dakiler çok verimli geçiyor!). Lütfen silkinin ve sıçrayın! Ömür kısa, yapılacak işler çok... Harekette bereket var. Oturarak verimli olan tek varlığı biliyorsunuz. Son söz NFK’dan: “Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk Sakarya!” HEMEN ARAYIN: 0 212 533 97 00


FARKINDA MISINIZ?

Bencillik en kötü şeydir, başarı ve mutluluk paylaştıkça güzeldir. Elinizde harekete geçirme ve etkileme gücü çok yüksek bir dergi var. Kendisini ve hayatı keşfetmesini, başarıyı mutlulukla beraber yakalamasını gönülden arzuladığınız kişiye bir adet Genç Beyin hediye edin, gerisine karışmayın!

Birisine Genç Beyin hediye edin, o kişinin kendisini ve hayatı keşfedip başarıyı mutlulukla beraber yakalamasına vesile olun!

Her Genç Beyin okuyucusunun:

1- Her ay çevresindeki en az onbeş kişiye...
2- Bulunduğu yerdeki eğitim kurumlarına ve eğitimcilere...
3- Küçük ve büyük ölçekli girişimcilere, işletmecilere, yöneticilere, işadamlarına...
4- Yazılı, sesli, görüntülü medya kuruluşlarına...
5- Kişisel gelişim ve başarıyı önemseyen, kendisini ve hayatı keşfetmek isteyen herkese Genç Beyin’i tanıtma gayret ve zahmetinde bulunmasını...

ÖNEMLE BEKLİYORUZ!

Unutmayın!

Hayat boyu hatırlanmak istiyorsanız, sevdiklerinize ve sevmediklerinize Genç Beyin hediye edin!

Genç Beyin bütün GAZETE BAYİLERİNDE!